Instalator WOD-KAN-GAZ/ Glazurnik Belgia

Opis stanowiska

  • montowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania
  • montaż  rur, grzejników, podłączanie urządzeń
  • inne ogólne prace instalacyjne związane z hydrauliką
  • kafelkowanie podłóg i ścian wewnątrz domów, prace przygotowawcze
  • fugowanie powierzchni, biały montaż, drobne prace elektryczne

Wymagania stanowiska

  • zdolność montażu rur w zabudowie i zewnętrznych (stal, miedź, PCV, polietylen) i podłączenia do instalacji sanitarnych.
  • doświadczenie w zawodzie hydraulika/ glazurnika przy wykonywaniu instalacji sanitarnych w pracach budowlano- montażowych i wykończeniowych
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • terminowe wynagrodzenia, możliwość pobierania zaliczek
  • organizacja wyjazdu i bezpłatne przejazdy zagranicę
  • bezpłatne zakwaterowanie i dojazdy do pracy samochodem służbowym
  • narzędzia pracy, ubrania robocze
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • dostęp do polskiej telewizji
  • Internet na mieszkaniach

Prosimy o wyrażenie zgód