Monter konstrukcji stalowych

Opis stanowiska

  • montaż różnych elementów konstrukcyjnych na budowie obejmujących montaż prefabrykowanych elementów, takich jak słupy, belki, dźwigary itp.
  • odczytywanie i interpretacja rysunków technicznych
  • praca na wysokości
  • przestrzeganie przepisów i norm bezpieczeństwa na budowie

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w pracy na budowach w montażu konstrukcji stalowych
  • mile widziane uprawnienia na podesty ruchome IP
  • mile widziana umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych konstrukcji stalowych
  • mile widziany certyfikat VCA/SCC oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę i długofalową współpracę,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia,
  • możliwość pobierania zaliczek na start,
  • organizację wyjazdu i bezpłatne przejazdy do Polski kilka razy w roku,
  • załatwienie formalności związanych z legalizacją pobytu i pracy za granicą,
  • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach wyposażonych w sprzęt AGD, RTV (polska telewizja) i internet,
  • dojazdy do pracy samochodem służbowym,
  • narzędzia pracy, ubrania robocze,
  • możliwość zdobycia uprawnień/ certyfikatów,
  • możliwość uczestnictwa w ubezpieczeniach grupowych,
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,

Prosimy o wyrażenie zgód